preloader

SEO Teenused

Kõik otsivad parimat SEO ettevõtet, mis pakub läbipaistvust ja annab täieliku vastutuse.
Need on LeadPlay SEO teenuste erialad ja ootused.

Üks olulisemaid võtmeid teie ärieesmärkide saavutamiseks on optimeerida oma kohalolekut veebis, et jõuda otsingumootorite kaudu oma sihtrühmani. Kuna seal on miljardeid veebilehti ja tõenäoliselt tuhanded ettevõtted võistlevad teie sama vaatajaskonna pärast, võib SEO ja teie konkreetse turupositsiooni mõistmine olla ülioluline, et aidata klientidel teid või teie sisu/sõnumit leida. SEO ei ole ega tohiks tulla kõigile sobivas paketis. Paketid lihtsalt ei tööta. Lugege seda uuesti.
SEO peab olema kohandatud teie konkreetsetele vajadustele ja eesmärkidele. Kuidas teada saada, kas teete edusamme, kui te ei määra konkreetseid peamisi tulemusnäitajaid (KPI-sid) enne tähtaega? Mida peate võiduks? LeadPlay strateegid aitavad teil otsustada, millised on need olulised edutegurid ja milline on teie jaoks õige tee nendeni jõudmiseks.

Siin on põhjus, miks teile meeldib oma SEO kampaanias LeadPlayga töötada

Mis on see, mis paneb LeadPlay SEO ettevõtteid täis ookeanis silma? Kuidas teada saada, kas räägite oma vajaduste jaoks parima SEO-ettevõttega? Kuidas sa tead, mis vahe on LeadPlay ja teiste SEO ettevõtete vahel?
Miks on ettevõte ettevõtte järel (100) otsustanud meid palgata ja meid hoida?

Vaadake allpool 6 peamist tähelepanuväärset põhjust, miks LeadPlay SEO teenused teie praegusest SEO-ettevõttest paremad on:

Kõrgem edetabel otsingumootorites

Tore on näha, et teete heade edetabelite nimel kõvasti tööd, uurite, kirjutate köitvat sisu ja seejärel reklaamite seda. See on veelgi parem, kui me selle saavutame. 100 parima positsiooni murdmine on väike saavutus, kuid 1. lehekülje (isegi 1. lehe ülaosa) üles hüppamine on palju keerulisem. Õigete tegevuste kallal õigel ajal töötamine annab “Google’i tipptasemel” tulemusi. Kui paremusjärjestus on teie jaoks kõige olulisem jälgida, saame selle reaalsuseks muuta. Õige SEO strateegia kokkupanek ja selle strateegia elluviimine mõjutab seda, millal, kus ja kui kõrgel olete nii Google’is, Bingis kui ka teistes otsingumootorites. Me teeme seda!!

Pikaajaline toime

Nipp, mille paljud ettevõtted saavad kiiresti saavutada, on pingereas kiire hüpe. Nende edetabelite pikaajaline säilitamine on aga tõeline saavutus. Näete, et oleme keskendunud uue liikluse toomisele ja sellele, et aidata sellel konverteerida kõrgemal tasemel, kui oleksite varem suutnud. Me koostame teile strateegia, mis näitab teile, millised konkreetsed SEO ülesanded annavad tulemusi ja hoiavad neid pikas perspektiivis. Meie SEO strateegiad on mõeldud integreerimiseks kogu teie turundusplaani ja pikaajaliste eesmärkidega. LeadPlay loodud strateegiad ei kesta mitte ainult päevi või nädalaid, vaid pigem kuid ja aastaid! iga. Vallaline. Aeg.

Suure kogemusega personal

Paljudel meie töötajatel on üle kümne aasta (mõnel juhul 15) kogemust digitaalse turunduse ja otsingumootoritele optimeerimise valdkonnas. Meil on kogemusi koostöös paljude suurte nimede, Fortune 500 ettevõtete, keskmise suurusega ettevõtete ja väikeste idufirmadega. Oleme seda kõike näinud ja midagi uut pole (ausalt). Oleme olnud kvartali ümber. Laialdane kogemus SEO alal tähendab, et keegi pole meie katsejänes – oleme seda juba teinud. Pärast mõningast olukorra hindamist saame täielikult aru, milline on meie tee teie ärieesmärkide saavutamiseks. Meie erialadeks on SEO, PPC ja SMM, varade loomine ja sisu arendamine. Meie meeskonnalt ei saa te midagi peale kogemuste ja teadmiste ilma algajate vigadeta.

Läbipaistvus ja vastutus

Kuhu teie raha läheb? Kuidas teie SEO eelarvet kasutatakse? Mida saite äsja oma SEO kampaaniasse investeeritud eelarvega? Sa tahad kogu aeg teada, mis toimub. Saame aru. Soovime, et ka teie teaksite. Soovitame teil meile helistada või võtta telefon ja rääkida. Oleme alati valmis andma teile iga kord otsekohese vastuse – mitte midagi sellest kohevast jutust. Tegelikult on suhtlemine nii oluline, et oleme seadnud reegliks suhelda Sinuga vähemalt 2x kuus telefoni teel. Oleme muutunud uhkeks oma mantra üle, et “Ausus on AINUS poliitika”. Soovime, et te teaksite ja hindaksite tegelikku tööd, mis aitab teil oma veebiturunduse eesmärke saavutada. Üksikasjalike aruannete esitamine aitab teil näha meie meeskonna sisemist tööd ja selle tulemusi. See võib tekitada rahutunnet, teades, et teie heaks töötab keegi, kes teab tõesti parimaid SEO strateegiaid ja teie ei tea seda. palju peab tegema 🙂

Tipptasemel tööriistad

Te ei saa jälgida ja parandada seda, mida te alguses ei mõõda. Teadmine, millist kasvu näete meie SEO strateegiatest, aitab meil teada, kuidas õigete SEO tegevustega kursis püsida. Tööriistad aitavad tööd tõhusamaks muuta. Kasutame neid tööriistu andmete kogumiseks ja paremate otsuste tegemiseks. Tööriistad võivad olla mis tahes alates meie paljudest tarkvaratellimustest kuni märksõnade jälgimise ja aruandlustarkvarani – sealhulgas Google Analytics. Mõned meie tööriistad maksavad mitusada või isegi tuhat dollarit kuus. LeadPlay kasutamine on nagu turul olevate parimate SEO tööriistade komplekti saamine teie käsutusse. Soovime olla kursis iga nurga alt ja soovime, et saaksime teid teavitada. Tipptasemel SEO tööriistad aitavad meil seda teha.

Klienditugi ja suhtlus

Suurim kaebus, mida potentsiaalsetelt klientidelt kuuleme, on see, et nad on suhtluse ja ootuste puudumise tõttu oma praeguses/endises SEO-ettevõttes nii pettunud. Dialoogi on vähe või üldse mitte või kulus lihtsatele küsimustele vastamiseks päevi. Neil ei õnnestunud kedagi telefonile saada ja kui nad seda tegid, oli kõik umbes: “Võtame teiega ühendust.” Meile tundub, et see on LeadPlay jaoks esmatähtis. Soovite teada, kuidas teie eelarvet kasutatakse ja kuidas see teile kasulik on. Meie töö läbi ja lõhki tundmine on kasulik nii teile kui ka meile. Me ei hoia sind pimedas!