preloader

Slide illustration2

Suurepärane digitaalne
turundus

LeadPlay

Loome tõhusaid strateegiaid, mis aitavad teil jõuda klientideni ja
potentsiaalsete klientideni kogu veebis.

element4 element5 Alustama element6 Loe rohkem element23 element24 element25 element26 element27 element28 element57 element58
FUNKTSIOONID

Vaatame oma teenuseid üle

100% läbipaistvus, vabandusteta ja veidrad praktikad. Lihtsalt tõsised digitaalsed tulemused.

SEO Teenused

Teie ettevõtte või kaubamärgi muutmine otsingumootorites hõlpsasti leitavaks, funktsionaalseks ja autoriteetseks on kõik osa õigesti teostatud SEO strateegiatest.

PPC Teenused

Täielikult ja korralikult hallatud tasuline otsingukampaania aitab teil õigel ajal oma ärieesmärke saavutada. Meie ettevõte saab rakendada täiustatud strateegilisi plaane.

Sotsiaalne Reklaam

Brändi loomine ja esindamine erinevate sotsiaalvõrgustike kaudu ning kaasahaarava sisu jagamine on teie ärieesmärkide saavutamiseks ülioluline.

Brändinguteenused

Äratuntav ja armastatud bränd on ettevõtte üks väärtuslikumaid varasid. Tegelikult eelistab enamik kliente osta neile tuttavate kaubamärkide tooteid.

  • Animated Figure
  • Animated Figure
  • Animated Figure
  • Animated Figure
  • Animated Figure
MEIST

Oleme turundusagentuuri jaoks, toote valmistamiseks

2021. aastal asutatud Leadplay OÜ on digitaalse turunduse agentuur.

Peakontor asub Eestis, loodud selleks, et aidata igas suuruses ettevõtetel kasvada ja suurendada oma veebipõhisest kohalolekust saadavat tulu. Meil on kvalifitseeritud meeskond, kellel on erinevad talentid, et täita kõik teie turundusvajadused.
Olgu selleks sotsiaalmeedia, sisu loomine, otsingumootoritele optimeerimine, veebisaitide arendus, tasuline otsinguhaldus – meil on oskused ja tööriistad, mida vajate, et muuta oma ärieesmärgid reaalsuseks varem, kui arvate!

TÖÖVOOD

Meie tööprotsess

Oleme välja töötanud otsingustrateegiad juhtivate kaubamärkide jaoks väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks paljudes tööstusharudes üle maailma.

1

Uurimine

2

Kontseptsioon

3

Areng

4

Reaalajas demo

Mis tahes äriettevõttest maksimumi saamine.

Vaata, me saame aru. Digitaalne turundus, eriti SEO, PPC ja sotsiaalmeedia, võivad olla masendavad ja väga keerulised. Kõigil pole lihtne seda teha ja tulemusi saavutada. Me juba teame, et põhjus, miks te seda praegu loete, on see, et teie ettevõttel pole aega, teadmisi ega teadmist, kuidas Interneti-turundust tõhusalt teha. Soovite tulemusi kõige tõhusamate kuludega, kõrge investeeringutasuvuse ja vastutustundega. Siin astubki LeadPlay sisse. Aastatepikkune kogemus ja edu on meie klientidele tõestanud, et digitaalne turundus ei pea olema raske. Kas soovite teada, kuidas edu saavutada?

Võta meiega ühendust

Oleme oma tegemistes väga head. Usume, et te pole veel kogenud, millised näevad välja tegelikud tulemused digitaalse turunduse agentuurilt, kes tegelikult hoolib teist ja teie ettevõttest. Sa tahad võita! Me saame teid kohale viia. Räägime.