preloader

Meist

Oleme turundusagentuuri jaoks, toote valmistamiseks

2021. aastal asutatud Leadplay OÜ on digitaalse turunduse agentuur.

Asukoht Eestis (Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Viru väljak 2, 10111, Tallinn, Eesti) Ettevõtte kood: 16204555, Ettevõtte käibemaksukohuslase number: EE102382529. Oleme loodud selleks, et aidata igas suuruses ettevõtetel kasvada ja suurendada nende veebipõhisest kohalolekust saadavat tulu. Meil on kvalifitseeritud meeskond, kellel on erinevad talentid, et täita kõik teie turundusvajadused.
Olgu selleks sotsiaalmeedia, sisu loomine, otsingumootoritele optimeerimine, veebisaitide arendus, tasuline otsinguhaldus – meil on oskused ja tööriistad, mida vajate, et muuta oma ärieesmärgid reaalsuseks varem, kui arvate!

LeadPlay erakordne turundajate ja tehnikute meeskond pakub uuenduslikke strateegiaid ja professionaalseid soovitusi igale kliendile nende individuaalsete vajaduste põhjal, samuti igakülgset veebidisaini ja suurepärast kliendituge.

44

Õnnelikud kliendid

150

Projektid tehtud

330

Tööpäevad

Meie ainulaadsel meeskonnal on üle nelja aastakümne pikkune kogemus digitaalse turunduse kõigis aspektides.

Me mitte ainult ei mõista otsingumootoriturunduse (SEM) tähtsust paremini kui keegi teine, vaid mõistame ka äri. Meie prioriteet number üks on luua teie ettevõtte jaoks kõige tõhusam strateegia. Iga strateegia ei sobi iga ettevõtte jaoks, nii et te ei saa meilt kunagi küpsisevalmistamise teenust. Meie ettevõte ei puhka enne, kui näete tulemusi. Teie edu on meie prioriteet nr 1.

Usume, et pole paremat võimalust olla kaasatud ja keskenduda kliendile ja tema veebiturunduse edule, kui siis, kui kõik meeskonnaliikmed tegelevad kliendiga isiklikult. Suuremad agentuurid kipuvad oma kliente kaotama ja suhted, mida oma klientidega loome, pole lihtsalt olemas, kui suur turundusettevõte palgatakse samale tööle.

Paljud meie kliendid, kes on varem suuremate agentuuridega koostööd teinud, on meie teenustega ülimalt rahul, sest me mitte ainult ei paku neile paremat teenindust, vaid pakume neile ka väiksema eelarvega kiiremaid tulemusi. Paljud meie kliendid on ka varem lihtsalt olnud alateeninduse all ega ole saanud veebiturunduse teenuste eest makstud raha head väärtust võrreldes sellega, mida nad tegelikult saavad. See on koht, kus me sekkume ning teie konkreetsetele vajadustele kohandatud uurimistöö, analüüsi ja strateegiatega pakutakse ja rakendatakse.

Digitaalne turundus ei ole ainult üks asi. See ei ole ainult SEO või PPC ja see pole ainult sotsiaalmeedia või linkide hankimine. See on strateegiliselt tasakaalustatud segu kõigest, mis õige rakendamise korral annab kauakestvaid tulemusi. LeadPlay mõistab seda, teab, kuidas sellega tõhusalt toime tulla ja see on põhjus, miks meil on nii palju rahulolevaid kliente.